2015 рік за східним календарем

Яким буде 2015 згідно зі східним календарем - як відомо, даний календар «побудований» не тільки за принципом сонця, але і місяця. Також важливе значення на створення календаря надали планети. Вважається, що сонце впливає на духовний розвиток людини, місяць відповідає за фізичне, а планети формують в людині її індивідуальні особливості. Складається східний гороскоп з дванадцяти фаз (років), які циклічно повторюються. За східним календарем кожній фазі присвоєно тварина, максимально відповідне загальним характеристикам року.

Всі року за східним календарем розбиті на 12-річні цикли . Кожному наступному році відповідає певний образ тварини, умовний характер якого і визначає прогнози східного гороскопа на той чи інший рік, а також прогноз для народжених у рік певної тварини на поточний період 12-річного циклу. У різних інтерпретаціях східного календаря назви тварин можуть трохи відрізнятися, але сам цикл в 12 років при цьому незмінний. Тварини східного календаря - це КРИСА (миша), БИК (віл), ТИГР, КОТ (кролик), ДРАКОН, змія, кінь, КОЗА (вівця), МАВПА, ПІВЕНЬ, СОБАКА, СВИНЯ (кабан).
2015 за східним календарем
За східним календарем 2015 є роком Вівці (Кози). Характеристики даного року, як і людей, народжених у рік Вівці дуже суперечливі. З одного боку, Вівці (Кози) проявляють себе, як великодушні, добрі, щирі люди. З іншого ж боку, їх мстивість і злопам'ятність, може вражати тих, хто раніше бачив тільки позитивні сторони Овець. В інтересах даних людей також існує нез'ясовний союз протилежностей - як людей практичних, Овець цікавлять точні науки, але закладений з народження творчий потенціал, також потребує реалізації. Тому, Вівці (Кози) досить легко можуть освоїти як наукові професії, так і зі сфери мистецтва.

Що ж стосується загальних характеристик, то почнеться 2015 згідно китайсько - східним календарем в лютому, а саме з 19-го числа, закінчення його ж припадає на 7 лютого 2016 Основним кольором цього періоду є синій. 2015 несе з собою реалізацію раніше поставлених цілей. Однак, так як Коза (Вівця) дуже обережна тварина, рекомендується не приймати необдуманих рішень.