Як зустрічати Новий рік 2015 (рік Кози / Вівці)
Особливу увагу варто приділити тому, як зустріти Новий 2015 рік. Кози і вівці - тварини лякливі, тому їх можуть налякати великі і галасливі компанії. Цей 2015 рік стане одним з тих років, коли зустріти його найкраще в теплому колі родини або близьких друзів. До речі, Кози або Вівці обов'язково сподобається театралізована вистава, влаштоване в її честь, адже у неї в самої бездоганний смак, безодня артистизму, вона благоволить людям творчим, здатним творити прекрасне.

Не варто забувати, що стихія прийдешнього 2015 року - дерево. Саме цей 2015 рік благоволить того, щоб «пускати коріння», одружуватися, народжувати діточок. Незважаючи на полохливий норов символу року, але немає ніяких підстав піддаватися паніці, боятися здійснювати зміни, адже без цього неможливо досягти благополуччя.
Як зустрічати рік Кози (Вівці) Новий рік 2015
Чоловіки можуть одягтися в темно-синій або кольору кави з молоком костюм або віддати перевагу в'язаний светр і джинси - все це буде однаково доречно.
Зачіски для зустрічі нового року 2015 можуть бути практично будь-якими. Головна умова - обов'язково повинні бути кучерики. Причому форму їм можна надавати будь-яку - від пишного «вибуху на макаронній фабриці» до високої і строгої укладання (з обов'язковими завитими локонами).

А от чого не повинно бути в новорічному образі, - так це гладко зачесане або прямого волосся. Якщо говорити про макіяж для Нового 2015 року, то тут є два варіанти. Максимально природний мейк-ап - ніжна шкіра, трохи зворушені рум'янцем вилиці, блиск для губ. Або ж макіяж в стилі арт - кізкою такий богемний вигляд теж дуже сподобається. Але що б ви не вибрали, головною буде наявність смаку і почуття міри.
Тепер, коли в загальних рисах стало ясно, як зустрічати Новий рік 2015, залишилося лише запропонувати вашій увазі кілька перевірених новорічних рецептів. Ми підібрали оригінальні, красиві і дуже смачні блюда, які до того ж не вимагають кулінарного професіоналізму і сверхспособностей. Ось що можна приготувати на Новий 2015 рік так, щоб догодити і його талісману, і всім гостям.