Як прикрасити будинок на новий рік 2015
Першим ділом, потрібно визначитися, в якій кімнаті буде проходити вечірка, і їй приділити основну увагу. Традиційно для святкування вибирають саму простору кімнату, щоб вистачило місця не тільки для новорічного столу, але і для активних ігор і новорічних конкурсів.

Символ наступаючого року - Кози / Вівці - тяжіє до всього витонченому і витонченому, тому ретельно продумуйте кожну дрібницю, яка прикрашатиме інтер'єр житла. Крім традиційної яскравою новорічною гами для зустрічі Нового року 2015, будуть актуальними синій і зелений кольори, а також їх відтінки. Золотисті і сріблясті гірлянди також не залишать байдужою господиню 2015 року. Крім того Коза / Вівця просто в захваті від усього натурального і м'якого: затишні пледи, в'язані зірки і сніжинки, серветки і нитяні кулі дозволять вам створити святкову і невимушену атмосферу.
на новий рік 2015 Як прикрасити будинок
Підшукуючи ідеї, як прикрасити будинок на Новий рік 2015, не забудьте також приділити увагу меблів та стін. Ажурні в'язані серветки, м'які іграшки, декоративні елементи з мішковини, нитяні кулі, і вовняні затишні пледи допоможуть вам створити невимушену святкову новорічну атмосферу в своєму житлі. До речі, цього року можна згадати і про ошатних в'язаних шкарпетках для подарунків. Наш Дід Мороз їх також неодмінно оцінить!

Створити магію всіма улюбленого зимового свята може допомогти і оригінально прикрашений стіл зі стільцями: підберіть скатертину і чохли для стільців одного відтінку, прикрасьте стіл красивими новорічними композиціями і свічками. Стіни можна прикрасити блискучим серпантином або дощиком, весело підморгує гірляндами, зробленими своїми руками композиціями, новорічними фотографіями. Що стосується підвіконь, то їх можна прикрасити дерев'яними свічниками з блискучими свічками, композиціями з хвої та шишок або прозорими вазами, наповненими новорічними кулями. І, звичайно ж, не варто забувати і про новорічну ілюмінацію. Святкові гірлянди, що світяться різнокольоровими вогнями, сплітаючись в хитромудрі візерунки, зроблять ваш будинок зразком для наслідування. Ваше житло, немов зійшло з обкладинки журналу, неминуче буде викликати захоплені подихи.