Талісман 2015 року - Синьо-зелена Дерев'яна Коза / Вівця
Крім звичних талісманів, про які пишуть в кожній книзі гороскопів для кожного знака зодіаку в окремо, існують також талісмани, які підходять для всіх зоряних знаків в строго певний 2015 рік.

Цього 2015 року Вівці / Кози талісмани / амулети для подарунків будуть наступні:
Синьа Дерев'яна Коза / Вівця Талісман 2015 року
-Дзвіночки (з будь-яких натуральних матеріалів, краще - дерев'яні) - вони своїм дзвоном відлякують зло і принаджують гроші і здоров'я.
-Плетені браслети зі шкіри або вовняних ниток з бурштином (на кшталт браслетів Шамбала) - кольори: синій або зелений.
-Бурштинові або дерев'яні фігурки Кози / Вівці, можна маленькі підвіски
-Дерев'яні намиста або браслети (дерево треба підбирати відповідно до друїдський дерев'яним гороскопом)
-Вироби з кістки або рогу.
-Бурштинові підвіски або кільця, теж принесуть удачу в 2015 році
-У 2015 році талісмани та амулети повинні бути зроблені з дерева, вовни, бурштину. Можна з глини і простих металевих сплавів (срібло теж підійде, а ось золото - ні).

У 2015 році символом року стане дерев'яна Вівця (Коза), тому рік буде позитивним і спокійним. Вівця / Коза безтурботна, не любить працювати, так що 2015 рік - це час для творчості та відпочинку. Вівця / Коза - норовлива тварина, протегуватиме тим, хто налаштований дружелюбно, у кого в душі мир і спокій.

Якщо Вівця / Коза ще тільки буде символом 2015 року, то за старих часів, впродовж багатьох століть, образ Вівці / Кози був символом життєвої сили, яка могла, за повір'ям людей, дати ту силу, що сприяла благополуччю їх домашнього вогнища і родючості землі.