Що надіти при зустрічі 2015 року Кози / Вівці?
Часи, коли для зустрічі Нового року достатньо було накрити добротний стіл, звабливий наїдками. Сучасні люди хочуть не тільки зробити з цього свята феєричну і пам'ятну подію, багато з них упевнені в тому, що господаря наступаючого 2015 року за східним календарем варто зустрічати по-особливому. Всіляко догоджаючи Козу / Вівцю - повноправну господиню 2015 року, кожен з нас може заручитися її підтримкою на весь рік. В першу чергу, збираючись на святкування, варто задуматися про одяг.

При вибір нарядів варто виходити з місця його проведення, адже далеко не всі зустрічають Новий рік в домашніх умовах. На сьогоднішній день поширені корпоративні вечірки, або ж зустрічі цієї події в лісі, біля ялинки і багаття.
при зустрічі 2015 року Кози / Вівці що надіти
Безперечно, вирушаючи зустрічати новий 2015 рік в ресторані, варто задуматися про костюм і вечірніу сукню. Не варто забувати, що Коза / Вівця - це тварина витончена, але при цьому спокійна. Основними кольорами для нарядів, в цьому випадку, будуть: небесної блакитний або колір морської хвилі, синій або зелений з атласним відливом. Прекрасно виглядатимуть подовжені сукні кольору беж, ванільного або шоколадного кольору, а також наряди смарагдового і фіалкового відтінку. Головне, щоб в одіянні не було нічого кричущого або вигадливого. Поважається і цінується скромна витонченість і витонченість. Більш того, якщо немає можливості одягатися в костюм або плаття саме такого кольору, це робити і не обов'язково, адже можна доповнити свій наряд, наприклад, шарфом або краваткою відповідного кольору.

Якщо ж святкування з приводу зустрічі року Кози / Вівці проходить вдома, то найбільш розумно і весело провести це свято, організувавши тематичну вечірку з відповідними костюмами. Можна, приміром влаштувати «божественну» вечірку, вибираючи для себе і своїх гостей костюми Зевса або Гери, янголят і дратують. Для «казкової» вечірки підійдуть костюми Попелюшки і Снігової Королеви, Буратіно та інших кумедних персонажів. Ну а збираючись зустрічати новий рік у лісі, головне одягнутися тепло, не надто замислюючись про одяг.
Як би ви не організовували вечірку на честь Нового року, не забувайте, що Коза / Вівця тварина благородна і поводиться з гідністю.