Що має бути на столі в новорічну ніч 2015 року?
На кожен Новий рік є свої рекомендації, що повинно бути на столі обов'язково, що - по можливості, а чого категорично слід уникнути. Якщо хочете, щоб черговий 2015 рік благоволив вам, слід зробити святковий стіл з усіма перевагами Кози або Вівці.

У 2015 році не слід надмірно прикрашати святковий стіл, він не повинен бути перевантажений. Якщо все-таки хочете якось його прикрасити, потрібно поставити невелику композицію - настільну сувенірну ялинку або фігурку тварини Кози / Вівці, а також пару невеликих свічок. Цього буде цілком достатньо.
на столі в новорічну ніч 2015 року Що має бути
Сервіровка повинна бути скромною, але виконана зі смаком. Кращим кольором для вибору посуду буде чисто білий. Скатертина слід підібрати в постільних тонах, можна з дрібним НЕ яскравим малюнком. Більш яскравими плямами слід зробити серветки, наприклад, синього або зеленого кольору. Саме ці кольори є головним в 2015 році. Коза / Вівця дуже любить зелень. Тому вона обов'язково повинна бути на вашому столі - цибуля, петрушка, кріп, кінза і т.д. Зеленню можна прикрасити, як будь-яке блюдо, так і просто покласти гілочки в окрему тарілку.

В новорічне свято 2015 обов'язково має бути велика кількість фруктів і овочів - нарізки, салати і т.д. На столі має бути присутнім хоча б одне молочне блюдо. Відмінним варіантом буде овочевий салат, заправлений не жирна сметаною. Можна зробити нарізку з декількох сортів сиру. Ідеальним варіантом буде будь-яке сирну страву. У цю новорічну ніч на столі має бути, як можна менше м'яса. Ось вже справжній рай для вегетаріанців. Особливо слід уникати баранини і ягняти. Краще віддати перевагу курці або кролику. У 2015 році святковий стіл обіцяє бути не тільки смачним, але і корисним за рахунок великої кількості овочевих страв. Кожен гурман знайде для себе який-небудь особливий рецепт з усіма рекомендаціями для року Кози / Вівці.