Рік Кози (Вівці) 2015

Багато хто вже знає, яким буде символ 2015 року, це звичайно - Коза (Вівця), але не всі знають якого ж кольору вона і до якої стихії ставитися. Тому багато хто і задаються питанням - 2015 рік якийсь Кози (Вівці)? Для початку, скажімо, що 2015 - це восьмий за рахунком рік в малому дванадцятирічному циклі китайського гороскопу, яка не починається з 1 січня 2015 року як у нас заведено, а в один із днів з 21 січня по 21 лютого за східним календарем. У 2015 році це буде - 19 лютого.
2015 рік Кози / Вівці
Чому ж саме 19 лютого, а не в якийсь інший день, запитаєте Ви? Просто згідно з китайським календарем Новий Рік наступає в друге молодик після Дня зимового сонцестояння, в цей день і настане Новий 2015 Кози (Вівці). Зустрічати Новий китайський рік треба в ніч з 18 лютого 2015 19 лютого 2015 року.

2015 за китайським календарем буде роком Вівці (Кози), його стихією стане - дерево, а забарвленням даного символу, а також і всього року - синій і зелений кольори. Тобто, 2015-й рік буде роком синьою / зеленою дерев'яною Кози. Дерево - це символ родючості, достатку і процвітання, а також є уособленням життя в різних її аспектах і проявах. Синій колір - це колір води, неба, він створює відчуття комфорту, заспокоює, це знак вічності, стабільності та вірності. Зелений колір символізує мир, спокій, любов, порятунок. У Китаї зелений колір символізує розкішне життя і молодість.

У рік Кози (Вівці) народилося багато знаменитостей, серед них: князь Григорій Потьомкін, Ріхард Зорге, Антон Чехов, Михайло Зощенко, Олександр Пушкін, Михайло Горбачов, Борис Єльцин, Семен Будьонний, Олексій Толстой, Оноре де Бальзак, Памела Андерсон, Борис Беккер, Ендрю Карнегі, Катрін Деньов, Роберт де Ніро, Христофор Колумб, Архімед, Мікеланджело, Марк Твен, Сервантес, Біл Гейтс, Мел Гібсон, Хуліо Іглесіас, Мік Джаггер, Беніто Муссоліні, Ярослав Гашек, Рудольфе Валентині, Брюс Вілліс.