Рік 2015 Кози (Вівці) характеристика
Оскільки попереду нас з Вами чекає 2015 рік Кози (Вівці), тому в цій статті з'ясуємо, що нас чекає і чого чекати від наступного 2015 року та яка його загальна характеристика.

Для початку зазначимо, що цього року (Кози) керувати всіма нами і нашими діями буде планета Юпітер, яка вважається на думку багатьох астрологів - хорошим покровителем. В цілому характеристика даної планети говорить про те, що повинні відбутися позитивні зміни, цей час стане щасливим і вдалим для багатьох людей. На 2015 рік астрономи рекомендують призначати весілля і планувати дітей.
Рік Кози / Вівці характеристика
Як відомо, 2015 рік згідно китайсько-східного календаря є роком дерев'яною Кози і Вівці, ці дві тварини будуть талісманами наступаючого року. Вівця характеризується легким характером і мінливим настроєм, тому будьте готові до зміни власного настрою і тоді Ви безтурботно зможете прожити наступні дванадцять місяців. Коза ж сама обережність, а тому характеристика 2015 року Кози / Вівці припускає спокійний рік, головне не потрібно йти в цьому році на радикальні зміни або робити різкі висновки, які можуть негативно відіб'ється на Вашому майбутньому.

Дітям і дорослим в 2015 році рекомендовано пильно стежити за станом свого здоров'я, а особливо приділити увагу питанню підвищення імунітету, так як в іншому випадку Коза (Вівця) може принести багато неприємностей в плані різних захворювань.

Наступний 2015 рік Кози і Вівці буде синього (зеленого) кольору - це умиротворений колір, який асоціюється з ясним небом і з синім спокійним морем, а отже всіх нас чекає щастя і спокій, умиротворення ну і звичайно ж любов.