Новий рік 2015 кого - Синьо-Зеленої Дерев'яною Кози / Вівці
Дана стаття буде присвячена темі "Наступний Новий рік 2015 кого зодіаку". Для всіх бажаючих знати таку інформацію, відповідь дуже проста - в якості символу 2015 буде Вівця, або Коза. Прояв м'якості, доброти, боязкості цієї пухнастої милашки поєднується з норовливим і бриклива.

В наш час потрібно мати великий оптимістично настрой, щоб вже зараз проявляти інтерес до питання: наступний 2015 кого зодіаку. Наявність кепського характеру у цієї Вівці (Кози) забезпечить переважання різких перепадів. У народжених в цьому році людей будуть коливання від благості до драматизму і трагічності на рівних місцях.
Новий рік 2015 кого
Коза 2015 - буде дерев'яною у відповідності зі стихією і синьо-зеленим відтінком, що кілька дасть пом'якшення її «взбрикі», але додасть ноту чутливості і порядком подрасшатает нервові системи.

Наступний 2015 Кози (Вівці) принесе багато змін, крім цього доведеться дуже серйозно слідкувати за своїм здоров'ям, а також за якістю вживаних продуктів. Цей період буде багатий розквітом всього найтоншого, таємничого і таємного. Коза є жіночим знаком за східним календарем (гороскопом), а звідси випливає, що наявність (використання) жіночої інтуїції і логіки і різних жіночих штучок стане підмогою до досягнення заповітних цілей і успіху.

Ось таким от очікується за східним (китайським) гороскопом - 2015 рік.