Новий рік 2015
Наступаючий 2015 - це рік Синьої Дерев'яною Кози / Вівці, яка змогла прославитися своїм невгамовним гостинністю, і звичайно терпимістю. Саме тому, не залежно від того, де і як зустрічати новий рік, найважливіше провести його весело, але в той же час без будь-яких надмірностей, адже цього не любить стримана господиня року.

Новий 2015 Синьої Дерев'яною Кози / Вівці обіцяє бути дуже цікавим і цілком успішним для всіх зодіакальних знаків, але дуже важливо його правильно зустріти, так як від цього залежатиме, чи виявиться покровителька року прихильною або ви впадете до неї в немилість.
Новий рік 2015
Зустрічати новий 2015 Кози / Вівці треба весело і в той же час стримано, при цьому варто категорично відмовитися від яскравих і галасливих салютів, а також п'яних пісень. Справа в тому, що Коза не любить алкоголь, тому зловживати ним не варто, ідеальним варіантом буде зустріти свято з шампанським або легкими алкогольними коктейлями, в основі яких знаходиться саме шампанське, адже Коза / Вівця є істинною аристократкою і любить вишукані урочистості.

Найкраще зустрічати 2015 Кози / Вівці з родичами або близькими друзями вдома, а ось галасливі вечірки в дорогих ресторанах або клубах краще залишити на потім. Також не рекомендується в новорічну ніч перебувати в колі незнайомих людей. Варто пам'ятати, що Коза любить оригінальність і неординарність, тому можна придумати якийсь незвичайний новорічний сценарій, завдяки чому святкова ніч запам'ятається на весь рік.