Колір 2015 року - зелений та синій
Давайте ж розберемося - якого кольору буде 2015 Кози, і що це означає конкретно для людини. Ми скористаємося таким підрозділом науки, як психологія кольору і покажемо, як саме той чи інший відтінок впливає на свідомості людини. А вже висновки робіть самі. Отже, на вулиці почало 2015 року, 00 годин, 00 хвилин, 00 секунд. Величний Кінь поступається своїм місцем щедрій, мирною і мудрій Вівці Козі, яка несе з собою два кольори: Зелений, Синій

Зелений (синьо-зелений) колір - це колір здоров'я, процвітання і гармонії. Однак крім позитивної, цей колір має і негативну сторону: він асоціюється з невірністю і зрадою. У Китаї існує вираз «носити зелену шапку», яке являє собою не що інше, як синонім нашого «рогоносця». З цієї причини купити шапку зеленого кольору в Китаї практично нереально.Синій колір - організованість, фанатизм, непохитність, ідеалізм, сила духу, світ, глибина, бачення, мудрість, тиша, спокій.
зелений та синій Колір 2015 року
Синій колір - організованість, фанатизм, непохитність, ідеалізм, сила духу, світ, глибина, бачення, мудрість, тиша, спокій. Синій колір викликає відчуття благополуччя. Він асоціюється з постійністю і задумою, з вірністю, надійністю і честю. Обов'язковим елементом наступного року стане дзвіночок. Щоб зрозуміти чому, досить згадати будь-яку картинку з дитячих казок, де намальована кізка. Його вішають на двері або на ялинку. Також вітаються різноманітні дерев'яні прикраси - статуетки, фігурки овечки і т.д. Простенькі фігурки цілком можна зробити самому, вирізавши їх з фанери і розфарбувавши.

Обов'язковим елементом наступного року стане дзвіночок. Щоб зрозуміти чому, досить згадати будь-яку картинку з дитячих казок, де намальована кізка. Його вішають на двері або на ялинку. Також вітаються різноманітні дерев'яні прикраси - статуетки, фігурки овечки і т.д. Простенькі фігурки цілком можна зробити самому, вирізавши їх з фанери і розфарбувавши.

У китайській космології існує п'ять елементів, з яких побудований космос: вода, вогонь, дерево, метал і земля. Цим елементам відповідають кольору: чорний, червоний, зелений (а точніше синьо-зелений), білий і жовтий.