Амулет 2015 року Вівці / Кози - сувенір із зображенням Вівці або Кози
Амулетом цього 2015 року Вівці / Кози буде брелок, значок або статуетка із зображенням Вівці або Кози, тому ви можете купити магніт у вигляді Вівці або Кози на холодильник або ж придбати парочку маленьких сувенірнв із зображенням цієї тварини.

Не дарма в азіатських легендах кози більше фігурують, як істоти розумні, часто - розмовляючі, ще частіше - що допомагають людям і борються на їх стороні в разі війни.
сувенір із зображенням Вівці або Кози Амулет 2015 року Вівці / Кози
У багатьох кланів, співтовариств і таємних організацій саме коза був офіційним символом. Звідси і пішла легенда про те, що коза є символом сильних, мудрих людей - природжених переможців.

У новому 2015 символ Кози / Вівці не втратив своєї переконливості на тлі історичних змін і все так же несе свій прихований сенс для тих, хто хоче досягти перемог. Зробити так, щоб рік Вівці / Кози приносив виключно позитивні емоції і хороші виграші без втрат, допоможе який-небудь талісман, який все за тими ж сформованим повір'ями стане Вашим особливим ланкою між собою і удачею в справах, які обіцяє цей рік.