2015 рік оголошено роком Зеленої Дерев'яної Вівці Кози
Майбутній 2015 рік, буде роком Дерев'яною Кози / Вівці за східним гороскопом. Коза / Вівця ж, як відомо - тварина спокійне і обережне. Ось і в цей рік не слід допускати різких суджень і перепадів, швидку зміну декорацій і настроїв. До поставленим цілям потрібно йти повільно, але вірно, прислухаючись до своєї інтуїції.

Вівця / Коза відрізняється оптимізмом, веселою вдачею і вмінням не турбуватися по дрібницях. Поблажлива до себе, Вівця / Коза вимоглива до оточуючих. Вона постійно потребує любові, і не на жарти ображається, якщо отримує дуже мало уваги - а його вівці не буває достатньо ніколи!
2015 рік оголошено
Вівця / Коза завжди залишається дитиною - легковажним, чарівним, але, скажемо чесно, не надто розумним і зовсім не самостійним. Вона невибаглива в побуті, але катастрофічно боїться нудьги; спасибі й на тому, що вміє сама себе розважити - пише вірші, малює, пише оповідання. Вівця / Коза може бути геніальна, але їй зазвичай не вдається продати жодного свого творіння, а часто і в голову не приходить, що на малому хобі можна непогано заробити.

До речі, грошей вівці не вистачає завжди. За безглуздим витратам вона просто чемпіон, що подвійно дивно, оскільки вівці наче зовсім не цікаві ті милі дрібниці, на які можна витратити стан, вона не грає на біржі або в казино. Але факт залишається фактом - Вівця / Коза або живе в борг або ледь зводить кінці з кінцями.