2015 рік чого? Дерев'яної Зеленої Вівці (Кози)

31 січня 2015, згідно зі східним календарем, настає рік Дерев'яної Зеленої Вівці / Кози. Деякі астрологи вважають за краще говорити про Зелену Вівцю (Козу).

Вівця / козел - Праведний, щирий, чуйний, лагідний, сором'язливий, художній, материнськи турботливий, мирний, щедрий, що потребує безпеки. Може бути нерішучим, надмірно пасивним, неспокійним, песимістичним, занадто чутливим, скаржником і безвольним.
рік 2015 чого
Можна дозволити собі деякі капризи. Вирушайте в село, оточіть себе друзями. У політичному і фінансовому відношенні близько до катастрофи ... Але все буде врятовано і рівновага відновиться потихеньку, незалежно від деякого відсутності розсудливості і компетентності. Рік, сприятливий для артистів, зокрема - для комедійних акторів. Доля буде сприяти щодо основному Козам, народженим в день без дощу.

Людей, народжених у рік Вівці (в деяких джерелах - Кози), природа щедро наділяє різноманітними талантами і багатою фантазією, однак не дає їм і малої дещиці практичності. Крім того, Вівця зазвичай ще й занадто лінива, щоб піклуватися про себе, і воліє перекласти всі труднощі на чужі плечі. Звалюючи на оточуючих масу проблем, Вівця компенсує їм клопіт своїм хорошим настроєм і моральною підтримкою. Їй це рівно нічого не варто.