2015 рік це рік Дерев'яної Зеленої Вівці / Кози
2015 - це рік Дерев'яної Зеленої Вівці / Кози. Новий рік за Східним календарем 2015 - 19 лютого 2015 року; Як відомо, 2015 рік цей час, коли повноправною господинею стане Дерев'яна Коза - символ доброзичливості і прогресу. Це тварина дуже контактна, завжди здатна знайти підхід до будь-якої людині і домовитися в самій непростій ситуації. Гороскоп на 2015 рік говорить про те, що під впливом Кози більшість людей стануть добрішими один до одного, зможуть забути старі образи і помиритися. Більш того, поступливий характер цієї тварини допоможе уникнути маси проблем і не доводити суперечки до конфліктних ситуацій.

У плані розвитку кар'єри та самовдосконалення потрібно сказати, що 2015 рік стане благодатним часом для натур творчих, постійно творить і що винаходять щось нове. Навпаки ж, люди будуть по можливості намагатися уникати ручної праці і перенапруги, намагаючись більше працювати розумово і створювати машини, здатні замінювати ручну працю. Між тим, більшість представників знаків Зодіаку намагатимуться підняти власну самооцінку вирішивши працювати індивідуально, на себе.
2015 рік це рік
Дерев'яна Коза натура пристрасна, гаряча і жадібна до любові і чуттєвих насолод, а тому не варто сумніватися, що любовна сфера стане чільною в цьому році.

Люди будуть частіше сходитися, укладати шлюби і вінчатися, розставань стане менше, та й розходячись, люди будуть терпиміше один до одного. Між тим, пристрасть до протилежної статі змусить багатьох людей здійснювати божевільні вчинки, закохуватися з першого погляду і навіть змінювати своїм половинкам, що, звичайно ж, ніяк не сприяє цілісності сім'ї.

У плані здоров'я рік 2015 буде неоднозначним, так як Коза - тварина не дуже сильна енергетично. Варто побоюватися травмування, захворювань дихальних шляхів та інфекцій. Між тим, цього року багато людей зможуть взяти волю в кулак і почати піклуватися про свій організм. Всі представники знаків Зодіаку стануть значно подвижнее, підкоригують своє харчування, а значить, зможуть скинути зайву вагу і відчути себе значно краще.